Kurs Başvuru Formu

Cankurtaran kursu başvuru formu

Türkiye sualtı sporları federasyonu tarafından yetkilendirilen S.O.S Cankurtaran eğitim merkezi tüm Türkiye genelinde bronz cankurtaran , gümüş cankurtaran , altın cankurtaran kursları düzenlemektedir.

Cankurtaran olmak için ne yapmalıyım ? En yakın cankurtaran kursu nerede ?

Bunun için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir. Cankurtaran kursları minimum 7 kişilik talep sayısına ulaştığımızda yapılmaktadır. En yakın tarihli ve size en yakın bölgedeki kursumuz için ad soyad  telefonunuzu  katılmak istediğiniz şehirleri ve almak istediğiniz kursu seçip  ön kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Ön kayıt sonrası size bilgi verilecektir.

Ön kayıt formu sadece size kurs ile ilgili bilgi vermek, ulaşmak içindir. Kesin kayıt için size bilgi verildikten sonra kapora yatırılması gerekmektedir.

Kurs Başvuru Formu” için 4 yorum

 1. Özgür Yılmaz Yanıtla

  Eskişehir Kentpark Kapalı Yüzme Havuzunda verilen Bronz Cankurtaranlık kursuna katıldım geçen hafta ve gerçekten çok eğlenceli bir kurstu ama bu eğlencenin yanında bu işin ciddiyetini de anlıyorsunuz. Bir canın kurtarılmasının aslında ufak dokunuşlarla olabileceğini ama bunun yanı sıra bir saniye kaybıyla bir hayatı kurtaramayacağımızı anlayabildik.
  İlk başta ben bu kursu duyduğumda ilk önce kapora istediklerinde tereddüt ettim, dolandırıcı olabilirler falan diye düşünmüştüm ama sonradan federasyonun sitesinde Koray Hocayı bulabilmek biraz güven vermişti tamam bir yerlerden yakalarız misali ama sonrasında gerçektan kaliteli bir hoca ve eğitmen olduğunu anladıktan sonra çekinmeden kaporayı verebiliyorsunuz ve zaten biran önce almak için can atıyorsunuz..
  Hala kursun devam etmesini isterdim kısa sürede öğrenemediğimden değil, güzel zaman geçirdiğimin kısa sürmesindendir…
  Koray Hocama ve eğitimdeki bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim smile ifade simgesi

 2. Samet yetiş Yanıtla

  Form doldurdum izmirde bronz cankurtaran kursu açılınca haber vercekmisiniz ?

 3. Vedat toprak Yanıtla

  Bu yaz cankurtaranlık yapmak istiyorum besyo öğrencisiyim kurslarda muafiyet var mı? Bronz ve gümüş olmak istiyorum hatta ilerde altın cankurtaran olabilirim. Eskişehir kursu en yakın ne zaman olur ?

 4. Soner Yanıtla

  Karabükte bronz, gümüş ve altın sertifikalar için başvuru yaptım. Kurs açılması halinde bilgilendirmenizi rica ediyorum. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.